Banyo Kazanları

Banyo Kazanları

KATI YAKITLI TERMOSİFONLAR PASLANMAZ MAMÜLLER

image

Termofil banyo kazanları her türlü katı yakıtla; odun, kömür, fındık kabuğu, talaş vs. ile kullanılabilir. TSE’li Galveniz sacdan imal edilmiş iç tank 12 AtÜ basınca göre tüm kontrollerden geçirilmişti.   Soba yanma haznesi pik döküm olup, soba içi ateş tuğlası ile muhafaza edilerek yüksek ısıya dayanıklı olması sağlanmıştır. Uzun ömürlüdür.

KATI YAKITLI TERMOSİFONLAR GALVENİZLİ MAMÜLLER

image

Termofil banyo kazanları her türlü katı yakıtla; odun, kömür, fındık kabuğu, talaş vs. Ile kullanılabilir. TSE’li galveniz sacdan imal edilmiş olup, açık veya kapalı sistem basınçlı olarak  kullanılabilmektedir. 9 AtÜ basınca göre tüm kontrollerden geçirilen Termofil banyo kazanlarımızın dış kılıfları 200 derecede statik boya ile fırınlanmış, böylece  her mekanda kullanılabilecek estektik bir görüntüye kavuşturulurken uzun ömürlü olmasıda sağlanmıştır. Soba yanma haznesi pik döküm olup, soba içi ateş tuğla ile muhafaza edilerek yüksek ısılara dayanıklı olması sağlanmıştır.

KATI YAKITLI TERMOSİFONLAR GALVENİZLİ MAMÜLLER

image

Termofil banyo kazanları her türlü katı yakıtla; odun, kömür, fındık kabuğu, talaş vs. Ile kullanılabilir. Termofil banyo kazanımızın iç ve dış kısmı TSE’li galveniz sacdan imal edilmiş olup, 12 Atü basınca göre tüm kontrollerden geçirilmiştir.Açık sistem şamandıralı olarak da kullanılabilir.